Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
294
Останній візит на сайт
вчора
Я — ваш надійний гід у світі нерухомості. Моя місія — знаходити ідеальні простори для життя та бізнесу, де кожна деталь відповідає вашим мріям. Відданість, надійність та індивідуальний підхід — це мої головні принципи. Разом ми створимо ваші ідеальні умови для життя чи бізнесу!

Продаж комерційної нерухомості (4)

  • Brick
    499 999 $
    11 628 $/м²

    Басейна вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ Палац Спорту
    багатофункціональне приміщення
    43 м²
    вчора
    Продаж комерційного приміщення — вул. Басейна, 3 (центр Києва) Готовий орендний бізнес | Стріт-рітейл | Топова локація Ціна: 500 000 USD Площа: 43 м² Поверх: 1-й (фасадний вхід + вихід у двір) Тип: Нежитлове приміщення Статус: Готовий бізнес з орендарем (деталі за запитом) ⸻ Розташування: • Вул. Басейна, 3, у самому серці Києва — навпроти ТРЦ “Мандарин Плаза” та поруч з Бессарабським ринком • Метро: Хрещатик, Палац Спорту — 3–5 хв пішки • Потужний пішохідний трафік, ідеально для роздрібної торгівлі ⸻ Про будинок: • Дореволюційна цегляна будівля, перекриття — залізобетон • Висота стель у залі — 5 м, загальна H=3,1 м • Після капітального ремонту • Будинок у затишному дворі...
    Рієлтор
  • Brick
    165 000 $
    1 964 $/м²

    Межова вул., 23-Б

    багатофункціональне приміщення
    84 м²
    2016 рік побудови
    вчора
    Фасадне нежитлове приміщення з орендарем | вул. Межова, 23Б Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення в житловому будинку з довгостроковим орендарем. Загальна площа — 84 м² Поверх — 1/25 Фасадний вхід Формат — нежитлове приміщення в житловому фонді Технічні характеристики: — заведено електроенергію: 3 фази по 7 кВт — повноцінна комерційна інфраструктура — зручний доступ для клієнтів Об’єкт уже приносить стабільний дохід. Довгостроковий орендар — медичний центр. Орендна плата — 36 000 грн/місяць Щорічна індексація — +10% Готовий інвестиційний продукт без простоїв та витрат на пошук орендаря. Вартість — 168 000 USD 2 000 USD за м² Пропозиція для тих, хто шукає стабільний пас...
    Рієлтор
  • Brick
    79 899 $
    4 439 $/м²

    Берестейський просп. (Перемоги), 11 к2

    багатофункціональне приміщення
    18 м²
    2021 рік побудови
    вчора
    ЖК Manhattan City Вул. Берестейський проспект 11 Ст. метро Політехнічний Інститут Ст. метро Шулявська Загальна площа - 17.8 м2 (+ літній майданчик 12 м2) Кімнат - 2 Поверх 1/36 • Характеристики: Електрика 15 кВт( 3 фази) Висота стелі 3,79 м. В приміщенні є: - вода - каналізація. Величезна вітрина, та є вікно видачі Узгоджений літній майданчик 12м.кв. перед фасадом приміщення • ЖК бізнес класу. Зі зручностей: закрита територія, багаторівневий паркінг, цілодобова охорона та відеоспостереження, генератор. • Інфраструктура: у пішій доступності кафе/ресторани, супермаркети, аптеки, відділення банків/пошти. • Транспортна розв`язка - метро Політехнічний Інститут 10 хв пішки.
    Рієлтор
  • Brick
    230 000 $
    1 000 $/м²

    Олекси Тихого вул. (Виборзька), 98

    багатофункціональне приміщення
    230 м²
    1975 рік побудови
    вчора
    Готовий бізнес | Офісне приміщення з орендарем вул. Олекси Тихого (Виборзька), 89а Пропонується до продажу повністю готовий бізнес — функціональне та укомплектоване офісне приміщення, яке вже генерує дохід. Характеристики: • Загальна площа — 230 м² • Поверх — 1/6 • Окрема вхідна група (2 входи) • 12 кабінетів (зручне зонування) • Повна комплектація — можна одразу продовжувати роботу Об’єкт вже має орендаря: • Поточний дохід — 85 000 грн/міс • Потенційна орендна ставка — $2 500/міс • Прогнозована дохідність — до 13% річних Приміщення ідеально підійде як для стабільної інвестиції з готовим cash-flow, так і для розміщення власного бізнесу без додаткових витрат на запуск.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.